POZEMOK NA VÝSTAVBU APARTMÁNOVÉHO DOMU, NOVÁ LESNÁ

Nová Lesná, Nová Lesná

Detaily Ponuky

Cena
130 €
Dátum pridania
23. októbra 2017

Typ ponuky:
Pozemok
Stav:
Predaj
Výmera:
1515 m2

Popis Ponuky

FLATONIC | LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v podtatranskej obci Nová Lesná, vhodný na výstavbu apartmánového domu. Pozemok je z prevažnej časti ohraničený biotopom, čo garantuje zachovanie nezastavanosti daného územia. Na pozemku sú vybudované základy pre dom s rozlohou 230 m2.

pozemok
– v osobnom vlastníctve
– o výmere 1 515 m2
– nepravidelného tvaru
– rovinatý
– plynová prípojka
– pripojenie na obecnú kanalizáciu
– bod napojenia do elektrickej siete v tesnej blízkosti

výhody nehnuteľnosti
– slnečný pozemok
– pokojná lokalita
– výhľad na štíty Vysokých Tatier
– bez tiarch

Nová Lesná je obec s vyše 1 500 obyvateľmi zasadená do krásneho prostredia na hranici Tatranského národného parku. Obec má z hľadiska cestovného ruchu ideálnu polohu v podhorí Vysokých Tatier, v blízkosti mesta Poprad a cca 10 km od medzinárodného letiska. Domáci Vám potvrdia, že z Novej Lesnej sú tie najkrajšie výhľady na naše veľhory a jej blízke okolie ponúka široké športové, rekreačné a relaxačné vyžitie.

Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie FLATONIC.

Túto ponuku nájdete na stránke flatonicreal.sk pod ID 8586, pre viac info alebo záujem o obhliadku volajte call centrum: 0910 861 186.

Mapa

Kontakt na Makléra


Podobné ponuky

Predaj
  • Výmera:
    600 m2
Predaj

Reklamný priestor