Nádherný 4-izbový byt vo vynikajúcej lokalite – náš typ pre vás

Poprad, Juh I.II., Poprad, 05801

Detaily Ponuky

Cena
500 € / mesačne
Dátum pridania
19. Apríla 2018

Platba:
mesačne
Typ ponuky:
4 izbový byt
Stav:
Prenájom
Výmera:
97,86 m2
Izby:
4
Kúpeľne:
1
Garáže:
2
Hodnotenie Ponuky:

Popis Ponuky

Reality Tatry ponúka na prenájom krásny 4-izbový podkrovný byt na sídlisku Juh I.-II. vo vynikajúcej lokalite. Nachádza sa v bytovom dome bez výťahu, bytový dom je zateplený a je to tehlová bytovka. Výmera bytu je 97,86 m2 s balkónom. Orientácia balkóna je na juh spoločne s oknom v tejto izbe. Ostatné okná sú strešné a to zaručuje, že svetlo v byte je počas celého dňa. Celková orientácia bytu je S/J. K bytu je možnosť prenajať garáž na prízemí s výmerou 52 m2. Parkovanie je možné za bytovým domom alebo ak si prenájme nový nájomca aj garáž, tak priamo v garáži. Byt sa ponúka na dlhodobý prenájom, minimálne 1 rok.
Dispozícia bytu je:
– vstupná chodba, hala, kuchyňa s jedálenským kútom a špajzou s regálmi a keramickou dlažbou, 3 izby, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, veľký odkladací priestor s pohodlným výstupom po vysúvacom skladacom rebríku.
V byte sú vymenené všetky drevené strešné okná za kvalitné plastové, nové plávajúce podlahy v každej izba a kuchyni. Pri vstupe, WC a kúpeľni je položená keramická dlažba. Keramický obklad je vkusne uložený kuchyni, kúpeľni. Kúpeľňa má dvoj umývadlo, vaňu a sprchovací kút. Kuchynská linka je po rekonštrukcií a kuchyňa je vybavená novou elektrickou pecou (varná doska, rúra). Celý byt je kompletne vymaľovaný.
Budúci nájomca si prehlási dodávku elektriny na svoje meno, voda má samostatné meranie a mesačná záloha pre 3 osoby je 20,-€, ktorá je raz ročne vyúčtovaná podľa skutočnej spotreby. Byt má samostatné kúrenie na elektrický kotol a nájomca si svoju spotrebu reguluje podľa potreby. Príprava teplej úžitkovej vody je elektrický bojler umiestnený mimo bytu.
Lokalita kde sa nachádza byt je vo vynikajúcej občianskej vybavenosti. ZŠ a MŠ, nákupné strediska, zastávka MHD, blízkosť väčších nákupných stredísk Liedl, Kaufland, Výkrik. Dostupnosť do centra mesta linkami MHD alebo 15 minút peši.

Vybavenie Ponuky

 • Balkón / Lodžia
 • Internet
 • Kompletná rekonštrukcia
 • Zateplenie

Mapa

Hodnotenie

Hodnotenie Ponuky
Ďakujeme! Prosím popíš svoje hodnotenie.

Kontakt na Makléra


Podobné ponuky

Prenájom
600 € / mesačne

Luxusný byt na prenájom na námestí v Spišskej Sobote

Poprad, Spišská Sobota, Sobotské námestie, 05801
 • Výmera:
  137 m2
 • Izby:
  4
 • Kúpeľne:
  1

Reklamný priestor