Luxusný penzión v krásnom meštiackom dome po kompletnej rekonštrukcií.

Poprad, Spišská Sobota, Sobotské námestie, 05801

Detaily Ponuky

Cena
399 000 €
Dátum pridania
7. júna 2019

Typ ponuky:
Dom
Stav:
Predaj
Výmera:
288 m2
Izby:
6
Kúpeľne:
8
Hodnotenie Ponuky:

Popis Ponuky

REALITY TATRY ponúka na predaj zrekonštruovaný pôvodný kamenný meštiacky dom. Dom sa nachádza priamo v historickom centre mestskej časti Popradu – Spišskej Sobote. Nehnuteľnosť je zaradená ako národná kultúrna pamiatka a je súčasťou mestskej pamiatkovej rezervácie.
Kompletná, originálna a finančne náročná rekonštrukcia bola ukončená 2008. Od toho času je tento dom ako penzión a v súčasnej dobe je v plnej prevádzke. Vzhľadom na zvýšený sa záujem o kultúrne pamiatky a lukratívne umiestnenie dáva možnosť pre stabilnú prevádzku tohto penziónu. Pobyt v ňom dodáva neopakovateľnú atmosféru a určite sa tu hostia veľmi radi vracajú. Tento meštiacky dom je postavený na pozemku s výmerou 586 m2, z kde zastavené plochy a nádvoria tvoria výmeru 384 m2 a záhrady výmeru 202 m2.

Dispozícia penziónu:
– Prízemie – kancelária, sociálne miestnosti, kaviareň 14 miest na sedenie, krby, barový pult a kompletné vybavenie na prevádzku, východ do vnútorného dvora kde je umiestnená letná terasa, ktorá je využívaná hlavne počas letnej sezóny so 16-stimi miestami na sedenie
– 1. poschodie dva dvojlôžkové apartmány, jeden s kachľovou pecou, každý s kúpeľňou a WC
– Jednoposteľová izba s kúpeľňou a WC
– Podkrovie – tri dvojposteľové izby, každá s kúpeľňou a WC
– Pivnica je zatiaľ nevyužívaná v pôvodnom stave, ktorá ponúka možnosť na zriadenie veľmi exkluzívnej vinárničky s prihliadnutím na pôvodne klenby a stálu teplotu, ktorá sa udržiava v týchto kamenných domoch.

Parkovanie je riešené parkovaním vo vnútornom dvore, ktorý má vchod zo susednej ulice a je uzamykateľný. Celková kapacita penziónu je 10 miest + detské prístelky.
Občianska vybavenosť tejto mestskej časti Popradu je na vynikajúcej úrovni. Blízkosť kultúrneho vyžitia v samotnej mestskej časti, v meste Poprad. Množstvo nákupných stredísk a asi podstatná vec, možnosť dokonalého relaxu počas pobytu a to aquaparku – Aqucity Poprad. Počas letnej sezóny možnosť turistiky vo Vysokých a Nízkych Tatrách, v neďalekom Slovenskom raji. V zimnej sezóne veľké množstvo moderných lyžiarskych stredísk. Samotné mesto Poprad má dostupnosť autobusových, železničných ale aj leteckých spojov, je to praktický dopravný uzol (diaľnica, železnica, letisko).
Predaj je z dôvodu zmeny obchodnej stratégie firmy, ktorá je majiteľom tejto nehnuteľnosti. K tejto nehnuteľnosti je vypracovaný znalecký posudok. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes.
Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

Vybavenie Ponuky

 • Balkón / Lodžia
 • Internet
 • Káblová televízia
 • Kompletná rekonštrukcia
 • So zariadením
 • Terasa
 • Zabezpečený objekt

Mapa

Hodnotenie

Hodnotenie Ponuky
Ďakujeme! Prosím popíš svoje hodnotenie.

Kontakt na Makléra


Podobné ponuky

Predaj
 • Výmera:
  88 m2
 • Izby:
  4
 • Kúpeľne:
  1
Predaj
96 000 €

Ponúkame na predaj rodinný dom

Poprad, Matejovce, Poprad -Matejovce, 05801
 • Výmera:
  604 m2
 • Izby:
  3
 • Kúpeľne:
  1
Predaj

Reklamný priestor